O nas

Można inaczej! Ty zdobisz swoje wnętrze, my Ci w tym pomożemy. Jesteśmy nową marką i firmą zajmującą się sprzedażą i wykonaniem dekoracji wnętrz, działającą na polskim rynku od 2018 roku. Współpracujemy z rękodzielnikami, rzemieślnikami, artystami oraz producentami zapewniającymi wysoką jakość wyrobów i oryginalną ofertę. Nasze produkty są starannie dobrane, niepowtarzalne, wyjątkowe, a przedmioty artystyczne i rzemieślnicze wykonane są w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach. 

Tekstylia dekoracyjne, które znajdziesz w e-sklepie Menal Ether są starannie uszyte w Polsce z dołożeniem staranności do detali, trwałości i długowieczności zarówno w naszej pracowni, jak i w pracowniach naszych stałych i przetestowanych polskich dostawców, małych i odrobinę większych zakładach krawieckich. Nasze dywany dostarczają nam polskie firmy, korzystające z produkcji zlokalizowanej w Belgii, Turcji oraz na Łotwie. Niewielkie meble, które oferujemy, zostały starannie dobrane tak, aby zapewnić komfort użytkowania, trwałość i ciekawy design.

Jesteśmy przekonani, że nawet drobiazgiem można zaznaczyć swoją indywidualność, okiełznać przestrzeń i uczynić ją własną. Kochamy nasze produkty i życzymy Wam, abyście pokochali swoje wnętrze, z naszą niewielką pomocą!

Mental Ether

Ty zdobisz swoje wnętrze! My Ci w tym pomożemy!

 

Dane firmowe:

Mental Ether sp. z o.o.

ul. Irlandzka 20/2; 54-402 Wrocław

e-mail: biuro@mentalether.pl

tel: 508269769 dostępny w godzinach 9:00 - 20:00

rachunek bankowy: 12 1050 1575 1000 0090 8042 4154

NIP: 894-313-29-14

Kapitał zakładowy: 70.000 PLN w pełni opłacony

 

Zwroty, dostawy, płatności:

Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Jeżeli interesuje Cię nietypowy rozmiar naszych produktów lub inny kolor, zapytaj o produkt!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.