Nasza historia

Dzień dobry, cieszę się niezmiernie, że zajrzeliście Państwo do tej zakładki. Historia mojej nowej spółki zaczęła się bardzo dawno temu, chociaż Mental Ether jest stosunkowo nowym przedsiębiorstwem, bo założonym w 2018 roku. Wszystkie kroki, które w życiu podjęłam nieuchronnie prowadziły mnie do jego stworzenia.

W pewnym momencie mojego życia zawodowego, znalazłam się na szczycie osiągnięć, tak mi się wtedy oczywiście wydawało. Zarządzałam spółką giełdową z całkiem fajnymi efektami. Kochałam tą pracę, wiele mnie nauczyła i utwierdziła w przekonaniu, że pasja, etyka i szacunek dla innych ludzi to główne wartości, którymi powinnam kierować się w biznesie.

Postanowiłam zmienić swoje życie zawodowe. Po doświadczeniach w budowaniu i zarządzaniu korporacją stworzyłam własną firmę, w której dominuje pasja, wyrażanie indywidualności klientów, współpracowników i mojej. Jest to miejsce do rozwoju osobistego, rozwoju kreatywności oraz umożliwiające poprawę życia wszystkich, których wymieniłam przed chwilą, budowane etycznie.

Produkty dekoracyjne, które tu znajdziecie są wykonane i wyszukane z sercem i pasją po to, żebyście mogli w swoim wnętrzu zaznaczyć swój własny charakter i czuć się w nim dobrze. Aby dom, mieszkanie, wnętrze było uzupełnieniem lub odzwierciedleniem Waszej osobowości, a nie tego, co jest ostatnio modne, co mają wszyscy, lub tego co wielcy gracze sprowadzili w kontenerach z pięknego wschodniego kraju produkującego tandetę za głodowe stawki. Nasze produkty są wykonywane w Mental Ether lub zakupywane według zasad etyki i szacunku dla tych, którzy je wykonali.

Zapraszam do sklepu Mental Ether

Elżbieta Kupiec, twórczyni marki i e-sklepu Mental Ether

Ty zdobisz swoje wnętrze! My Ci w tym pomożemy!

Elżbieta Kupiec, Mental Ether - dekoracje wnętrz

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.