Z kodem rabatowym LIPIEC21 rabat 10% na poduszki i poszewki dekoracyjne poza innymi promocjami

Szukaj

Dostawy i koszty dostaw

Dostawy i koszty dostaw

Dostawy

Część naszych produktów to dzieła, które są łatwe do uszkodzenia lub stłuczenia. Dokładamy najwyższych starań, aby produkty były bezpiecznie opakowane i dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. Używamy w tym celu między innymi kartonów, miękkich wypełniaczy, folii bąbelkowej.

Jeżeli zauważycie Państwo uszkodzenia przesyłki, które mogły nastąpić podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera oraz o ile jest to możliwe, również o wykonanie zdjęć uszkodzonej przesyłki.

Koszty dostaw

Dla Państwa wygody zasady ponoszenia kosztów dostaw w naszym sklepie są bardzo proste, uzależnione od kwoty zamówienia oraz wybranego sposobu wysyłki.

  1. Kurierzy;

    a) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł: koszt dostawy wynosi 16 zł

    b) zamówienie jest warte 299 zł lub więcej: koszt dostawy wynosi 0 zł

  2. Kurierzy, wysyłka za pobraniem: Koszt dostawy wynosi 20 zł. Ten sposób dostawy jest dostępny w przypadku większości, lecz nie wszystkich produktów. Możliwość wyboru tej opcji uzależniona jest od możliwości logistycznych sklepu.

  3. Paczkomaty InPost: dostępne są w przypadku zamówień składających się z produktów, które spakowane w bezpieczny sposób zmieszczą się do paczkomatu. Koszt zawsze wynosi 14 zł
  4. Odbiór osobisty: koszt dostawy wynosi 0. W przypadku chęci  osobistego odbiory prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro@mentalether.pl

Ze względu na różnorodność wielkości towarów dostawy na terenie Europy wykonywane są po indywidualnej wycenie.

Masz pytanie? Zadzwoń! 

W dni robocze jesteśmy do 20.00 pod nr telefonu: 508-269-769