Dostawy i koszty dostaw

Dostawy i koszty dostaw

Dostawy

Część naszych produktów to dzieła, które są łatwe do uszkodzenia lub stłuczenia. Dokładamy najwyższych starań, aby produkty były bezpiecznie opakowane i dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie. Używamy w tym celu między innymi kartonów, miękkich wypełniaczy, folii bąbelkowej.

Jeżeli zauważycie Państwo uszkodzenia przesyłki, które mogły nastąpić podczas transportu, prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera oraz o ile jest to możliwe, również o wykonanie zdjęć uszkodzonej przesyłki.

Te produkty, które możemy opakować używając rozwiązań ekologicznych, tak pakujemy. Wtedy używamy kartonów bez nadruku, papieru pakowego, foliopaków biodegradowalnych. Jednak priorytetem jest dla nas, aby nasze dekoracje dotarły do Państwa nieuszkodzone i czyste, dlatego część produktów (na przykład dywany) pakowana jest w grubą i wytrzymałą folię.

Koszty dostaw

Dla Państwa wygody zasady ponoszenia kosztów dostaw w naszym sklepie są bardzo proste, uzależnione od kwoty zamówienia oraz wybranego sposobu wysyłki.

 1. Kurierzy;

  a) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł: koszt dostawy wynosi 16 zł

  b) zamówienie jest warte 299 zł lub więcej: koszt dostawy wynosi 0 zł

 2. Kurierzy, wysyłka za pobraniem. Ten sposób dostawy jest dostępny w przypadku większości, lecz nie wszystkich produktów. Możliwość wyboru tej opcji uzależniona jest od możliwości logistycznych sklepu.

  a) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł: koszt dostawy wynosi 20 zł dla przesyłek o standardowym kształcie

  b) zamówienie jest warte 299 zł lub więcej: koszt dostawy wynosi 0 zł dla przesyłek o standardowym kształcie

  b) koszt dostawy wynosi 39 zł  dla przesyłek o niestandardowym kształcie, na przykład dla dywanów oraz niektórych puf, niezależnie od kwoty zamówienia.

 

 1. Paczkomaty InPost: dostępne są w przypadku zamówień składających się z produktów, które spakowane w bezpieczny sposób zmieszczą się do paczkomatu. 

  a) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł: koszt dostawy wynosi 14 zł

  b) zamówienie jest warte 299 zł lub więcej: koszt dostawy wynosi 0 zł

 2. Orlen Paczka: dostępne są w przypadku zamówień składających się z małych produktów, które spakowane w bezpieczny sposób zmieszczą się do automatu nadawczego. 

  a) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł: koszt dostawy wynosi 11 zł

  b) zamówienie od kwoty 0 zł do 298,99 zł w przypadku wyboru płatności za pobraniem: koszt dostawy wynosi 15 zł

  c) zamówienie jest warte 299 zł lub więcej: koszt dostawy wynosi 0 zł

 3. Odbiór osobisty: koszt dostawy wynosi 0. W przypadku chęci  osobistego odbiory prosimy o kontakt telefoniczny przed złożeniem zamówienia.
 4. Wskazane sposoby dostaw mogą być okresowo niedostępne ze względu na prace techniczne zarówno w naszym sklepie internetowym jak i u przewoźników.

Darmowa dostawa od zamówienia za 299 zł

Terminy dostaw

Chcemy, żeby nasze dekoracje wnętrz dotarły do Państwa jak najszybciej. Dlatego przesyłki wysyłamy najpóźniej w terminach wysyłki pokazanych na kartach produktów. Terminy wysyłki liczone są w dniach roboczych. Do terminu wysyłki trzeba doliczyć czas, jaki potrzebuje wybrany przewoźnik na dostarczenie przesyłki do Państwa. Każdy dostępny w przy danym towarze sposób wysyłki jest opisany na kartach produktów.

Obecnie korzystamy z poniższych przewoźników, ich wybór uzależniony jest  od możliwości logistycznych, na przykład: gabarytem towaru, rodzajem opakowania i lokalizacją.

 • Firma kurierska DPD: standardowo doręcza przesyłkę w terminie od 1 do 2 dni od daty wysyłki (opcja wysyłki "za pobraniem" dostępna w zależności od możliwości logistycznych)
 • Paczkomaty InPost: Deklarowany przez InPost termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze od daty wysyłki.
 • Firma kurierska GLS: standardowo doręcza przesyłkę w terminie 1 do 2 dni od daty wysyłki.
 • Orlen Paczka: Deklarowany przez przewoźnika termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze od daty wysyłki.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro@mentalether.pl

Ze względu na różnorodność wielkości towarów dostawy na terenie Europy wykonywane są po indywidualnej wycenie.

 

Masz pytanie? Zadzwoń! 

W dni robocze jesteśmy do 20.00 pod nr telefonu: 508-269-769

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.